Žmonių nuomonė žinoma – reikia dažnesnių autobusų reisų į / iš Vilniaus

Poreikis aiškus, žmonių nuomonė žinoma – reikia dažnesnių autobusų reisų į / iš Vilniaus, būtina koreguoti ir vidinius rajono maršrutus.

Svarbus ir detalus susitikimas su UAB „Širvintų autobusų parko“ direktoriumi Rimantu Sinkevičiumi po, gyventojų siūlymų, diskusijų ir atliktos analizės.
Deja, aiški ir situacija, kurią turime, perėmę ilgus metus koncesininko valdytą, nustekentą transporto bazę, autobusus, kurių didelė dalis nebeatitinka jokių reikalavimų ir yra netinkami eksploatuoti.

✅ Dar rugpjūčio mėnesį Savivaldybė pasirašė 2 naujų „ISUZU Novo“ 29 sėdimų vietų 2022 m. registracijos autobusų pirkimo sutartį, jie Lietuvą turėtų pasiekti lapkričio mėnesį.
Tarybos sprendimo dokumentas dėl papildomų maršrutų rengiamas, bet jį galėsime pateikti tik tada, kai nauji autobusai jau bus Širvintų autobusų parke.

✔️ Jei reikės, sušauksime NEEILINĮ tarybos posėdį, nes suprantama, kad gyventojai laukia ir tikisi (artimiausiame tarybos posėdyje (kitą savaitę) bus tvirtinamas pakeitimas – ankstinamas vienas maršrutas iš Gelvonų į Širvintas, kad žmonės spėtų į Vilniaus autobusą).

⚠️ Savo ruožtu kartu su Širvintų autobusų parko direktoriumi atkreipiame gyventojų dėmesį, kad nei Savivaldybė, nei Širvintų autobusų parkas nevykdo jokių papildomų gyventojų apklausų ir prašo žmonių atsargumo, nes socialiniuose tinkluose platinamas klausimynas nebuvo derinamas ir renkamos informacijos tikslai nėra aiškūs.