Širvintas jau pasiekė du „ISUZU Novo“ 29 sėdimų vietų 2022 m. autobusai

Jei bažnyčioje linkime vieni kitiems RAMYBĖS, tai Lietuvoje dar būtinai reikėtų pridėti ir KANTRYBĖS 🤦‍♀️
Širvintas jau pasiekė du nauji „ISUZU Novo“ 29 sėdimų vietų 2022 m. registracijos autobusai!
❗️❗️❗️Tačiau kol ta žinia taps gera, teks dar apsišarvuoti kantrybe. Ir ŽMONĖMS, ir MUMS.
❌ Nes mūsų šalis – ne žmonėms, nes biurokratiniai aparatai yra tokie išpūsti, kad kartais norisi galvą į sieną daužyti.

 

✅ Kaip rašiau, dar Savivaldybei skyrus biudžeto lėšų, dar rugpjūčio mėnesį buvo pasirašyta sutartis dėl šių autobusų pirkimo (šioje vietoje jau neminėsiu, kiek užtrunka viešieji pirkimai).
Rinkos peripetijos aiškios, tad nupirkus teko palaukti, kol naujas transportas pasieks Lietuvą. Kantriai laukėme. Sulaukėme. Esame pasiruošę ir Tarybos sprendimui dėl papildomų, žmonėms labai reikalingų ir laukiamų maršrutų, bet jos didenybė BIUROKRATIJA turi savo reikalavimus.

 

Pagal teisės aktus, Širvintose jau turėdami naujus autobusus dar privalėsime:
📍 Atlikti autobusų vertinimą (kadangi nupirkus naują transportą, buvo padidintas įstatinis kapitalas). Tai užtruks iki 5 darbo dienų.
📍 Sulaukus vertinimo ataskaitos, ją privalėsime pateikti Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kuri turto vertinimo ataskaitą paskelbs savo interneto svetainėje (viešinimas trunka 30 dienų).
📍 Tik praėjus toms 30 dienų galėsime rengti Tarybos sprendimą (net ir skubos tvarka pagal visus reikalavimus tai truks mažiausiai savaitę).
📍 Po Tarybos sprendimo bus privaloma naujus Širvintų autobusų parko įstatus užregistruoti Registrų centre.

 

✔️ IR TIK TADA Širvintų autobusų parko direktorius galės pasirašyti perdavimo priėmimo aktą ir vykti į „Regitrą“ užregistruoti autobusus ir išleisti juos į naujus maršrutus.
Pavargote skaityti❓❓❓Patikėkite, tai labai sutrumpinta versija.
Nepaisant to, kad kiekviena valstybės institucija kasmet sąžiningai pildo Administracinės naštos mažinimo ataskaitas, kuria naujas priemones, dedasi pliusiukus… Viskas vyksta vėžlio žingsniu.

 

Taip pikta ir skaudu. Nes supranti, kad reikia, kad galima padaryti greitai, kad žmonėms labai svarbu gauti geresnę paslaugą jau dabar, bet privalai įveikti devynis pragaro ratus, kol pagaliau įvyks tai, kas turi įvykti.